strona www wygrywaj u bukmachera
Blog > Komentarze do wpisu

Kedy typować w piłce nożnej typ poniżej 2,5 gola

Kedy typować w piłce nożnej typ poniżej 2,5 gola

WWW.MATTHIASROCKYSPORTS.PL


Bardzo często wpływ na wynik meczu ma pogoda, a także położenie geograficzne stadionu i inne czynniki.
Ponad 65% meczów kończy się under 2,5, ( strzelonych goli mniej niż 2,5 w meczy, licząc gole obu drużyn) ale wtedy kiedy...
A więc kiedy warto postawić na zakład u bukmachera na under 2,5- gdy są obfite opady śniegu, i murawa jest cała pokryta śniegiem.

- gdy są obfite opady deszczu, do tego stopnia że piłka zatrzymuje się lub zmienia prędkość przy toczeniu się.

- gdy murawa jest w złym stanie ( dziury , wyrwy itp). Mówimy wtedy że piłkarze grają na kartoflisku. Często ma to miejsce kiedy drużyna nie ma środków finansowych na wymianę zużytej już murawy, lub kiedy murawa nie może być wymieniona w tym czasie, ponieważ stadion drużyny spełnia nie tylko czynności piłkarskie np termin organizacji imprezy muzycznej opóźnia położenia nowej nawierzchni.

- gdy mecz odbywa się na stadionie położonym na wysokiej wysokości nad poziomem morza, a obie drużyny nie są przystosowane do takiego klimatu - mniej tlenu na wysokości powoduje gorszą wydolność organizmu. Z reguły mecze są wtedy na słabym poziomie piłkarskim.


Matthias Rocky Sports jest tam gdzie wszystkie sporty. Przygotowujemy się z wiadomościami wartych zakładów, aby dać Tobie prawdopodobnie najlepsze płatne typy sportowe.

WWW.MATTHIASROCKYSPORTS.PL

sobota, 08 stycznia 2011, wygrajubuka

Polecane wpisy

Komentarze
fiendpoker
2011/03/25 18:11:12
dzięki za info!
-
2014/01/10 01:44:24
Jestem nowicjuesz, którymi mimo krótkiego okresu gry - już sporo jest do tyłu. Znajomy polecił mi poszukać zrzutki na płatne typy. Przekazał, że dzięki zrzutkom na typy można na bukmacherce sporo zarabiać. Znacie jakieś witryny z zrzutkami na serwisy z płatnymi typami?